O firmie

Od 20 lat staramy się spełniać wspólne i indywidualne oczekiwania naszych mieszkańców

O nas

Firma Administrowanie Zarządzanie Nieruchomościami Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (przed przekształceniem Administrowanie Zarządzanie Nieruchomości Grzegorz Ochwat, Magdalena Tatar Sp.J.) specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu budynkami mieszkalnymi.

Doświadczenie
i profesjonalizm

Rzetelna obsługa, solidne przygotowanie zawodowe i przede wszystkim 20 letnie doświadczenie w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych w Krakowie, Wieliczce, Zabierzowie i Myślenicach wyróżnia nas spośród innych zarządców.

Indywidualne
podejście

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie. Bardzo cenimy sobie współpracę z Zarządami wybranymi spośród właścicieli, gdyż każdą nieruchomość definiują przede wszystkim jej mieszkańcy. Administrator powinien być jedynie doświadczonym narzędziem w realizacji wizji właścicieli.

Rozwój

Stale dążymy do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych uczestnicząc w licznych szkoleniach, na których zaznajamiamy się z nowymi rozwiązaniami technicznymi oraz przepisami.

Należymy do Stowarzyszenia Zarządów i Administratorów w Krakowie. Dzięki wymianie wzajemnych doświadczeń oraz opinii, staramy się wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań dla zadań i problemów występujących na administrowanych przez nas obiektach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.